Služby REGUM CZ

REGUM CZ nabízí širokou paletu služeb v oblasti specializovaného čištění. Hlavní službou je odstraňování žvýkaček, dále kvalitní parní čištění, tedy dezinfekce parou, čištění interiérů aut, odmašťování podlah, především dlažeb nebo protiskluzové ošetření dlažeb. 

Platit za naše služby můžete nyní i platební kartou!

Odstraňování žvýkaček

Odstraňování žvýkaček parou je věc velmi smysluplná a užitečná. Přilepené žvýkačky znamenají opravdový problém. Naše společnost vlastní parní čistič PROVAP, který odstraňuje žvýkačky rychle a bez obtíží.

Odmašťování podlah

Odmašťování podlah se týká především dlažeb, u kterých je mastnota nejklasičtější a s pomocí parního čištění není její absolutní odmaštění nereálné. Čištění jídelen a vývařoven už nemůže být snazší! 

Parní čištění

Parní čištění je hojně využíváno pro dezinfekci tam, kde je špína a mikrobi více než nežádoucí. V prostorných kuchyních restaurací a podobných zařízeních se proto již doporučuje pouze a jenom parní čištění.

Protiskluzové dlažby

Naše technologie protiskluzového ošetření dlažeb je inovativní tím, že pracuje na bázi chemické reakce. Je určena k aplikaci na podlahy, které obsahují ve svém složení křemík.

Čištění interiérů aut

Čištění probíhá na vámi vybraném místě v okolí vašeho domova, aby jste neměli starost s dopravou zpět. Sedačky ve vašem autě vyčistíme cca za hodinu, dle znečištění, poté musí během cca 2h vyschnout. 

Čištění hrobů i betonu

Čištění hrobů, kamene i betonu, to jsou další místa a materiály, se kterými si parní stroje poradí. Během procesu čištění dojde k odstranění mechu, zašlé vrchní vrstvy i osvěžení povrchu.

Čištění koberců párou

Použitím technologie parního čištění koberců se vyvarujete dlouhému schnutí promočeného koberce. Na rozdíl od klasického mokrého čištění, je při čištění parou koberec pouze vlhký, a proto uschne do 2 hodin. 

Dezinfekce ordinací

Dále zajišťujeme dezinfekce ordinací a nemocnic, kde horká pára likviduje veškeré bakteriální zárodky. Během chvíle jsou prostory opět suché a vhodné k běžnému užívání.

Čištění prodejen, výroben a dalších povrchů

Horká pára je ideální na čištění prodejny, výrobny a celé řady dalších povrchů, u kterých je třeba dodržovat maximální čistotu. Kontaktujte nás, rádi vás seznámíme s našimi možnostmi.

606 644 766 | kontaktní formulář