Dezinfekce ordinací, čištění matrací a jiné služby

Parní čištění se využívá i u dezinfekce ordinací či nemocnic. Horká pára o teplotě 175 °C ničí veškeré viry a bakterie. Toto čištění se využívá pro čištění podlah, dlažeb, linolea, kamenných podlah, nemocničních pokojů, ordinací, čekáren a dalších ploch. Čištění suchou párou má využití například jako dezinfekce nemocničních lůžek nebo pro čištění matrací.

Dezinfekce ordinací

Provádíme také dezinfekce ordinací, čekáren a dalších místností, kde se klade vysoký nárok na čistotu. To znamená, že ošetříme veškeré povrchy, které vydrží kontakt s horkou párou. Tak zlikvidujeme maximum virů, bakterií a mikrobů. V případě zájmu či jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat, rádi vám vyjdeme vstříc.

Čištění matrací

Čištění matrací suchou párou má jednu hlavní výhodu – po vyčištění čalounění nebo matrace je do 2 hodin nejen povrch, ale i vycpávka suchá a propařený výrobek je možné rovnou použít. Díky tomu, že je pro čištění použito minimum vody a matrace je téměř okamžitě suchá, nevytváří se tak prostředí, které by umocňovalo plísně a bakterie.

Hloubkové čištění povrchů

Hloubkové čištění ničí maximum virů,bakterií a dalších mikroorganismů. Tímto způsobem se odstraňuje jak zašlá špína, mastnota, tak například prach a další nánosy.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit? Využijte náš kontaktní formulář.

606 644 766 | kontaktní formulář