Protiskluzové ošetření dlažeb

Na glazovanou  dlažbu (hladký, nenasákavý povrch) se nevsákne žádná impregnace ani nátěr, každý nátěr ulpí pouze na povrchu a bude relativně snadno poškoditelný ošlapáním či odprýsknutím po nárazu apod. 

Protiskluzové ošetření dlažeb - naše technologie 

Naše technologie prostiskluzového ošetření dlažeb je inovativní tím, že pracuje na bázi chemické reakce. Je určena k aplikaci na podlahy, které obsahují ve svém složení křemík. Po správné aplikaci pomáhá předcházet uklouznutím na vlhkých a mokrých površích. Provedení protiskluzové úpravy zvyšuje koeficient tření a bezpečnost při chůzi na mokrém povrchu. Jedna aplikace vydrží dle míry zátěže povrchu průměrně 5 let.

Vhodnost aplikace protiskluzu

Vhodnost aplikace na následující povrchy: keramické, mozaikové, žula, mramor, teraso, podlahové dlaždice, porcelánové dlaždice, břidlice, leštěná cihla a jiné kamenné a anorganické povrchy.

Uplatnění naší technologie protiskluzového ošetření

Uplatnění naší technologie protiskluzového ošetření: zdravotnická a léčebná zařízení, lázně a wellnes, domovy důchodců, kulturní a společenská zařízení, kuchyně a jídelny, chodníky a podchody, umývárny, plovárny a sportovní zařízení v  EXTERIÉRU  a  INTERIÉRUV případě vysoce leštěných povrchů sníží naše technologie lesk.

Cena protiskluzového ošetření plateb

Cenová nabídka protiskluzové úpravy povrchu podlah zohledňuje 3krát opakovanou aplikaci v jedné technologické operaci pro nejsilnější možný protiskluzový efekt.

Do 100 m2   ->   570 Kč/m2
101 m2 - 500 m2   ->   450 Kč/m2
501 m2 - 2000 m2   ->   390 Kč/m2
2001 m2 - 4000 m2   ->   360 Kč/m2
4001 m2 a více   ->   310 Kč/m2

 
Realizace celé požadované plochy je podmíněna souhlasem s kvalitou zkušebního vzorku ze strany odběratele v den nástupu na požadovaný rozsah práce.

Reference protiskluzového ošetření podlah

Naše technologie byla realizována v těchto objektech: Habrovanský zámek, Domov pro seniory Bechyně, Senior dům Soběslav, Lázně Hotel Vráž, Aquapark Delfín Uherský Brod, Městské lázně Hradec Králové a další.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit? Využijte náš kontaktní formulář.

606 644 766 | kontaktní formulář