Čištění a dezinfekce povrchů nejen v prodejnách

Společnost REGUM, která se zabývá čištěním horkou párou, se postará o očištění a dezinfekci naprosté většiny povrchů. Často jsou tyto služby využívány například v prodejnách, výrobnách, skladech a dalších prostorech, kde jsou požadovány maximální hygienické standardy. 

Čištění párou

Čištění párou v sobě skrývá řadu výhod. Nejen, že ničí bakterie a je nezávadná pro životní prostředí, ale očistí a osvěží každý povrch. Další výhodu je i to, že po ošetření je možné prostory, podlahy i sedací soupravy téměř ihned používat. Čištění suchou párou využívá jen malé množství vody, proto po ošetření nejsou plochy mokré, jako u čištění klasickou párou a tím se minimalizuje i prostředí pro množení mikrobů.

Dezinfekce povrchů

Ať už se jedná o nákupní košíky, regály, vitríny, zvířecí kotce a další místa, kde se vyskytuje zvýšené množství roztočů či bakterií, parní stroje v rukou odborníků ze společnosti REGUM si s nimi hravě poradí. Dezinfekce různých povrchů, ať hladkých, pórovitých či čalouněných - nic není problém! Suchá pára odstraní nečistoty i mikroby a vy můžete svým zákazníkům nabídnout dokonalou čistotu!

Ať už potřebujete poradit nebo vyčistit domácnost, hotel, ubytovnu, restauraci, vývařovnu či prodejnu, neváhejte nás kontaktovat! Odpovíme vám na všechny otázky, připravíme individuální nabídku a zajistíme kompletní dezinfekci. 

606 644 766 | kontaktní formulář