Čištění kamene, hrobů a betonu

Společnost REGUM se postará i o čištění hrobů, kamene či betonu. Díky horké páře se odstraní nánosy, a to i z drobných pórů či záhybů. Ekologická likvidace usazených nečistot probíhá pouze za přítomnosti páry o teplotě 175 °C. V případech, kdy pára na vyčištění ploch nestačí, jsou přidávány detergenty, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

Čištění hrobů

Čištění hrobů cestou horké páry je ideálním způsobem, jak odstranit nánosy mechu a dalších organických částic. Mnoho lidí používá na čištění různé chemikálie nebo dokonce mech odstraňují mechanicky, čímž mohou narušit a poškrábat povrch hrobu. Společnost REGUM se postará o to, aby nebyla narušena struktura kamene a šetrnou cestou se postará o celé čištění.

Čištění zámkové dlažby

Během čištění zámkové dlažby se zlikviduje jak plevel, který se objevuje mezi spárami, ale i zašlapaná špína, zemina, nečistoty z dopravních prostředků (oleje, stopy pneumatik), tak i odstranění žvýkaček či likvidace a desinfekce trusu (domácí mazlíčci, holubi, netopýři). Vše probíhá bez použití chemických prostředků, pouze za přístupu horké páry.

 

Čištění kamene

Často využívanou službou je čištění kamene, ať už se jedná o kámen v interiéru či exteriéru. Zajistíme čištění kamenných podlah, schodišť, krbového obložení či obkladů. U venkovních ploch pomocí páry čistíme domovní podezdívky, chodníky, obklady, sochy a další kamenné plochy. Nechte oživit kamenné materiály! Horká pára je zbaví prachu i nečistot!

Čištění betonu

Betonové zídky a dlažby mají sice dlouhou životnost a stáří na nich často není vidět, ale i přes to je potřeba čas od času provést čištění betonu, a odstranit tak nánosy nečistot, mechu či mastnoty. Ať už máte betonovou podlahu v dílně, v pergole nebo vlastníte betonovou zídku a chcete, aby po letech zase zářila novotou, není nic jednoduššího, než nás kontaktovat.

606 644 766 | kontaktní formulář