Protiskluzová úprava podlah a odmašťování

Pro dokonalou čistotu a bezpečnost prování REGUM protiskluzovou úpravu podlah a odmašťování dlažeb či chodníků a jiných ploch. Čištění je prováděno horkou parou, která odstraní i ty nejodolnější nečistotu.

Odmašťování podlah

Díky parnímu čištění je odmašťování podlah hračkou. Pára o teplotě 175 °C odstraní nečistoty a mastnotu nejen z dlažby, ale také z drobných vzorků, pórů a spár. Naše technika očistí jak mastnotu ve vývařovnách, kuchyních a dílnách, ale také zašlapané nečistoty ve společných prostorech, jako jsou schodiště, chodby, haly a další plochy.

Průmyslové odmašťování

Zaměřujeme se i na průmyslové odmašťování, kdy pomocí páry odstraňujeme mastný povrch z různých materiálů i povrchů, ať už se jedná o čištění podlahy, pracovních desek a strojů. V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat. Odpovíme vám na všechny otázky a rádi vás seznámíme s našimi možnostmi i průběhem prací.

Technologie odmašťování

Odmašťování probíhá při 175 °C, kdy se při této teplotě ničí všechny mikroby a mikroorganismy. K čištění se používají detergenty, které ještě umocňují odmašťovací sílu v místech, kde horká pára nestačí.

Kde má technologie odmašťování uplatnění?

Touto cestou lze odstranit mastné a olejové skvrny, atmosférické i organické nečistoty. Proto má technologie odmašťování uplatnění například při čištění betonových chodníků, moto dílen, teras, altánů, balkónů, lahůdkářských a dalších potravinářských prostorů.

Využití tlakové páry je opravdu široké a pokud si nejste jisti, zda by bylo možné i na vámi vybraný povrch využít tuto technologii, neváhejte se zeptat – a to buď kontaktním formulářem nebo telefonicky.

606 644 766 | kontaktní formulář