Čištění sedaček, sedacích souprav a čalounění

Parní čištění se hodí téměř na všechny povrchy a velmi dobře si poradí i s čištěním sedaček, pohovek a čalounění. REGUM vyčistí  a obnoví barvy na sedacích soupravách, čalouněných židlích, matracích či v interiéru auta. 

Čištění čalounění – v čem je výhoda páry?

Klasické vodní čištění sice plochy vyčistí, ovšem při tomto postupu se v čalounění nashromáždí vlhkost, která je novým zdrojem a ideálním místem pro vznik a rozmnožení nových bakterií a roztočů. Navíc zákazník musí čekat až dva dny, než čalouněné povrchy vyschnou, REGUM používá pro hloubkové čištění a desinfekci tzv. suchou páru, díky které se v čalounění nehromadí vlhkost a nábytek můžete téměř okamžitě používat. Tato technologie vás zbaví nečistoty i roztočů.

Dejte svému čalounění nový nádech

I když se budete vyhýbat jakémukoliv znečištění sedací soupravy či autosedaček a nebudete na nich raději ani jíst, znečištění se stejně neubráníte. Ať už se stane nějaká nehoda v podobě vylitého nápoje, kreativní nálady dětí nebo obyčejného prachu a běžnému používání – časem je se vše na sedačce či čalounění objeví.

Horká suchá pára je šetrnou a ekologickou metodou, jak odstranit zašlý vzhled i nečistoty a „obléknout“ vaši sedačku do nového vzhledu.

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vás seznámíme se všemi postupy čištění.

606 644 766 | kontaktní formulář